میزان/ دادستان ایذه با بیان اینکه پدر و مادر «کیان پیرفلک» مطابق قانون آئین دادرسی به دادسرا فراخوانده شده‌اند، گفت: اولیای‌دم برای ثبت شکایت احتمالی و به‌منظور تحقیقات تکمیلی و شناسایی عامل ‌یا عاملان جنایت دعوت شده‌اند.

یارمحمد رسالتی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار والدین کیان پیرفلک (کودکی که در حادثه تروریستی ایذه جان خود را از دست داد) عنوان کرد: فراخواندن پدر و مادر مرحوم کیان پیرفلک مطابق قانون آیین دادرسی به عنوان اولیا دم جهت ارائه شکایت در صورت تمایل صورت گرفته است.
وی ادامه داد: همچنین با توجه به حضور پدر و مادر مرحوم در صحنه حادثه این افراد جهت تحقیقات تکمیلی و شناسایی عامل ‌یا عاملان جنایت نزد مرجع قضایی فراخوانده شد‌ه‌اند.
وی افزود: والدین کیان پیرفلک چند بار به صورت تلفنی به دادسرا دعوت شدند اما به درخواست خودشان مبنی بر دعوت کتبی ابلاغیه به صورت کتبی برای آن‌ها صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب ایذه در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر جلوگیری از ورود مادر کیان پیرفلک به محل کارش گفت: دادستانی شهرستان در مورد ادامه کار خانم مولایی مادر کیان پیرفلک هیچگونه ورودی نداشته و اظهار نظری نکرده است.
رسالتی ضمن دعوت افراد به انتشار اخبار موثق تاکید کرد: با کسانی که به هر نحو اقدام به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی کنند طبق مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today