ایرنا/ استاندار کردستان به شرکت گاز استان دستور داد که توزیع قبوض و ارسال پیامک بهای گاز مصرفی مشترکان را تا بررسی مجدد متوقف کند.

اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان به دنبال افزایش بهای گاز تعدادی از مشترکان کردستانی در صفحه اجتماعی اینستاگرام خود از مشترکانی که نسبت به بهای گاز مصرفی اعتراض دارند خواست در انتظار اطلاعیه بعدی بمانند.
احمد فعله گری، مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان هم در مورد افزایش بهای گاز مصرفی برخی از مشترکان اظهار کرد: مصرف کنندگان گاز طبیعی برای پرداخت گاز بهای مصرفی در ۱۲ رنج تقسیم‌بندی می‌شوند که به نسبت گاز مصرفی تعرفه‌هایشان متفاوت خواهد بود.
فعله گری افزود: پله یک تا سه که تا ۴۲۵ متر مکعب مصرف گاز یک واحد در ماه است با کمترین نرخ ممکن و بدون تغییر نسبت به سال قبلی است اما پله چهار تا ۶، تا ۶۵۰ متر مکعب شاهد افزایش قیمت خواهند بود و پله های هفت، هشت و ۹ و ۱۰ هم جزو مشترکان پرمصرف خواهند بود که ۵۰ درصد افزایش قیمت را نسبت به سال گذشته داشته‌اند.
وی افزود: بیشترین افرادی که دارای فیش‌های نجومی هستند مربوط به مشترکین پله های ۱۱ و ۱۲ هستند که مصرف یک ماهشان از یک هزار متر مکعب بیشتر بوده است و به ازای هر متر مکعب ۶ هزار تومان هزینه‌ گازبهایشان خواهد بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online