ایرنا/ نمازگزاران خراسان جنوبی امروز همزمان با سراسر کشور در مصلای‌های نماز جمعه اقدام سخیف و ننگین اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کردند.

اجتماع اعتراض‌آمیز برای محکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم در مصلای‌های نماز جمعه سراسر استان برگزار شد و نمازگزاران با مشت‌های گره کرده و سر دادن شعارهای انقلابی، توهین به مقدسات دینی در کشورهای اروپایی را محکوم کردند.
نمازگزاران در مصلای المهدی(عج) بیرجند با شعارهایی همچون «الله اکبر»، «قرآن کتاب نور است از دشمنی به دور است»، «در سایه ذلت مستکبران شیطان اهانت می‌کند به قرآن» خشم و انزجار خود را از این اقدام ابراز داشتند.
«آمریکا، اروپا مهد فساد و ظلمت، مسیر آنان بود مسیر ظلم و ذلت»، «خطوط قرمز ما پیغمبر است و اسلام»، «سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن»، «وصیت تمامی شهیدان پیروی از رهبری است و قرآن»، «شعار کوبنده ما همین است، قرآن تمام جان مؤمنین است» از دیگر شعارهایی بود که در مکان‌های اقامه نماز جمعه سر داده شد.
قشرهای مختلف مردم همچنین شعارهای «ما جان فدای مکتبیم، فداییان رهبریم»، «جمهوری اسلامی رهرو دین مبین، آمریکا و اسرائیل دشمن قرآن و دین» ،«مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر منافق»، «خونی که در رگ ماست هدیه به مکتب ماست» سر دادند.
این اجتماع اعتراض‌آمیز امروز در سراسر استان برگزار شد و نمازگزاران در شهرهای مختلف خراسان جنوبی، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و مقدسات اسلامی را محکوم کردند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today