مهر/ مدیر آموزش و پرورش خاش گفت: بازرسی آموزش و پرورش به موضوع پرونده دانش‌آموز آسیب‌دیده در یکی از روستاهای این شهرستان، ورود کرده است.

عبدالوهاب شهنواز، مدیر آموزش و پرورش خاش بیان کرد: در پی نشر مطالبی در فضای مجازی و متعاقب آن برخی رسانه ها مبنی بر تنبیه بدنی یک دانش آموز کلاس چهارمی ساکن روستای نصرت آباد شهرستان خاش توسط معلم پرورشی، موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در گام اول ضمن شناسایی خانواده دانش آموز آسیب دیده، با پدر وی صحبت شده که اگر شکایتی از معلم در این رابطه دارند مستندات خود را به واحد بازرسی آموزش و پرورش استان و یا خاش ارائه دهند و قطعاً بررسی و در صورت وقوع تخلف، با فرد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
وی اضافه کرد: بر اساس اطلاعاتی که از روزهای گذشته در مورد این موضوع داشته‌ایم، این دانش آموز به صورت اتفاقی ضربه دیده و معلم نقشی در آسیب رساندن به وی نداشته است.
مدیر آموزش و پرورش خاش گفت: با پدر دانش آموز صحبت و تاکید کرده‌ایم در آموزش و پرورش بی عدالتی نخواهد شد و نهایت تلاش ما گرفتن حق دانش آموزان است و حق کسی ضایع نخواهد شد.
وی تصریح کرد: انتظار ما از رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی و اجتماعی این است که موضوعات را ابتدا به صورت دقیق بررسی و پس از راستی آزمایی و درصورت صحت موضوع، یک خبر را منتشر کنند. 

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today