مهر/ با حکم وزیر کشور، «یعقوب دادعلی‌زاده» به‌عنوان فرماندار شهرستان بشاگرد منصوب شد.

احمد وحیدی، وزیر کشور طی حکمی، «یعقوب دادعلی‌زاده» را به عنوان فرماندار شهرستان بشاگرد منصوب کرد.
در حکم احمد وحیدی خطاب به دادعلی زاده آمده است: به پیشنهاد استاندار محترم هرمزگان و نظر به مراتب شایستگی تجارب علمی و عملی جنابعالی، به موجب این حکم شما را به مدت چهار سال به سمت فرماندار فرمانداری ویژه شهرستان بشاگرد منصوب می‌نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال رعایت تقوای الهی و موازین شرعی در چارچوب قوانین مقررات و تدابیر ابلاغی ضمن تعاملات لازم با مسئولین سایر سازمانها و نهادها با اندیشه و مدیریت انقلابی جهادی در اجرای سیاست‌های دولت مردمی و برنامه‌های وزارت کشور در خدمت به مردم پیشرفت و تعالی مادی و معنوی حوزه محل خدمت و انجام وظایف محوله با سرلوحه قرار دادن محورهای زیر در ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله‌العالی موفق و سرافراز باشید.
گفتنی است پیش از این حکم، دادی‌علی زاده به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان فعالیت می‌کرد، در سوابق کاری یعقوب دادعلی زاده سه دوره ریاست شورای اسلامی شهرستان بشاگرد، سه دوره عضو شورای بخش مرکزی بشاگرد و حدود پنج سال معاونت آموزشی و نوآوری آموزش وپرورش بشاگرد و ۲۱ سال سابقه کار دیده می‌شود.
سرپرست فرمانداری بشاگرد همچنین تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بشاگرد، سابقه مدیریت در مدارس شبانه روزی، کارشناس مسئول آموزش آموزش و پرورش بشاگرد، را در کارنامه دارد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today