ایرنا/ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری گفت: بارش برف در شهر فرادنبه شهرستان بروجن موجب تخریب یک ساختمان و مرگ یک تن شد.

مسعود مثنوی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در این حادثه که عصر روز دوشنبه بر اثر بارش شدید باران و برف اتفاق افتاد، پیرمرد ۷۵ ساله فوت کرد.
وی از اعزام دو تیم پایگاه امداد و نجات کلار شهرستان بروجن با هفت امدادگر، و همچنین اعزام تیم‌های اورژانس، نیروی انتظامی و آتش‌نشانی به محل حادثه خبر داد و گفت: عملیات آواربرداری و رهاسازی فرد از زیرآوار توسط امدادگران جمعیت هلال احمر انجام شد که در این حادثه یک نفر در محل حضور داشت.
به گفته وی، این ساختمان بسیار قدیمی و با سازه چوبی و گلی بود که بر اثر بارندگی شدید باران و برف دچار ریزش و تخریب کامل شد.
وی از آماده باش کامل ۲۲ پایگاه امداد و نجات این جمعیت شامل پایگاه امداد و نجات جاده‌ای، کوهستان و پایگاه موقت با تمام تجهیزات از جمله خودرو، آمبولانس و تجهیزات امدادرسانی آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند.
مثنوی افزود: در طرح امداد زمستانی هلال احمر ۲۵ دستگاه آمبولانس و ۱۲ دستگاه خودروی نجات در چهارمحال و بختیاری در این طرح آماده امدادرسانی به مردم هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday