ایرنا/ مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت آموزشی برخی مدارس استان، روز سه‌شنبه ۱۱ بهمن‌ماه در شبکه شاد و به‌صورت غیر‌حضوری برگزار می‌شود.

ارشاد شاهقلی، مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: فعالیت آموزشی تمام مدارس و پیش دبستانی‌ها در شهرستانهای شهرستان‌های شهرکرد، کیار،کوهرنگ به جز بخش بازفت، بن، سامان، بروجن، فارسان به دلیل بارش برف و برودت هوا در شبکه شاد و به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
به گفته وی، فعالیت آموزشی مدارس شهرستانهای لردگان، خانمیرزا، اردل، فلارد و بخش بازفت نیز با یک ساعت تا خیر و از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.
بارش برف و باران در دهمین روز از بهمن ماه چهارمحال و بختیاری را فراگرفت و در برخی از نقاط این بارش‌ها به شکل باران گزارش شده و برای روزهای پیش رو تا پایان هفته، هشدار سطح نارنجی در خصوص بارش‌ها صادر شده است.
براساس اعلام هواشناسی بارش برف در ایستگاه کوهرنگ در روز دوشنبه تاکنون به ۴۶ سانتی‌متر رسیده و همچنین میزان بارش باران و برف مذاب در ایستگاه کوهرنگ ۴۷ میلیمتر، در شهرکرد ۱۱ میلی‌متر، اردل ۱۵ میلیمتر، بازفت ۲۷ میلی‌متر، بروجن سه میلی‌متر، بن هشت میلی‌متر، شلمزار ۱۱ میلی‌متر، فارسان ۱۶ میلی‌متر، لیرابی ۱۶ میلی‌متر، خانمیرزا ۷.۵ میلی‌متر، دوآب صمصامی ۲۱ میلی‌متر و دزک ۱۰ میلی‌متر گزارش شده است.
بارش‌ها به تناوب طی ساعاتی از روز پنجشنبه و اوایل جمعه با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت و برای اوایل هفته آینده کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday