ایرنا/ سرپرست ستاد مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارش برف در سطح استان و به‌خصوص در شهرستان کوهرنگ فعالیت دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها، مؤسسات، شرکت‌های دولتی و بانک‌های شهرستان کوهرنگ به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی تعطیل اعلام شد.

خسرو کیانی، دسرپرست ستاد مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: با توجه به برودت هوا و براساس موافقت استاندار فعالیت دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها، مؤسسات، شرکت‌های دولتی و بانک‌های استان به جز دستگاه‌های امدادی، خدماتی در شهرستان‌های شهرکرد، اردل، بن، سامان ، بروجن ،فارسان، کیار با ۲ ساعت تاخیر از ساعت 9:30صبح آغاز می شود.
به گفته وی، فعالیت ادارات و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌های لردگان، خانمیرزا و فلارد طبق روال عادی است.
وی با اشاره به اینکه بارش برف و باران در سطح استان از بعداز ظهر شدت گرفت، گفت: تاکنون مسدودی در محورهای مواصلاتی استان نداشتیم و تردد در محورها مواصلاتی استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی از آماده باش تمام دستگاه‌های امدادی، خدماتی و انتظامی و پلیس راه، راهداری، شهرداری و دهیاری‌ها تا پایان هفته خبر داد و گفت: تمام مرخصی‌های این دستگاهای خدماتی و امدادی تا پایان هفته لغو شده است.
کیانی از آماده باش ماشین آلات راهداری بخش خصوصی و دولتی برای مواجهه با بارندگی از صبح روز دوشنبه در سراسر استان خبر داد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday