صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف محموله ۸۵ کیلوگرمی مواد مخدر شیشه و دستگیری ۲ قاچاقچی خبر داد.

سردار حیدر سوسنی، فرمانده انتظامی استان بوشهر در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه بی امان با قاچاق، عرضه، تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران برابر رصد اطلاعاتی و اقدامات پلیسی متوجه شدند قاچاقچیان قصد دارند محموله بزرگی از مواد مخدر را از استان همجوار به استان بوشهر و از آنجا به استان‌های غربی کشور انتقال دهند.
رئیس پلیس استان بوشهر ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته دو دستگاه خودرو سواری تندرو در محور‌های ورودی استان شناسایی و مورد رصد و مراقبت قرار گرفتند، که با همکاری ماموران انتظامی شهرستان گناوه پس از هماهنگی‌های قضایی خودرو‌های مورد نظر در یک عملیات پلیسی به صورت همزمان توقیف و به مقر انتظامی انتقال داده شدند.
وی گفت: ماموران در بازرسی از خودرو‌های توقیفی ۸۵ کیلوگرم مواد مخدر شیشه کشف کردند.
سوسنی با بیان اینکه در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند، یادآور شد: پلیس به صورت شبانه روزی و هوشیارانه با پدیده خانمان سوز قاچاق مواد مخدر مقابله می‌کند و قاچاقچیان را برای رسیدن به اهداف شومشان ناکام می‌گذارد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar