ایرنا/ مدیر توزیع برق شهرستان ملایر گفت: در پی بارش برف که از بعدازظهر سه‌شنبه آغاز و تا نیمه‌های شب ادامه داشت، مشکل قطعی برق به‌صورت مقطعی برای تعدادی از روستاهای این شهرستان ایجاد شد که بلافاصله با اعزام اکیپ‌های عملیاتی مشکل رفع شد.

رضا شیردره، مدیر توزیع برق شهرستان ملایر اظهار کرد: از زمان ریزش برف مشکل خاصی در شبکه‌های توزیع برق نداشتیم و اتصال برق برخی روستاها در مدت زمان کوتاهی انجام شد.
وی با اشاره به اینکه شبکه‌های توزیع برق هوایی متاثر از شرایط آب و هوایی است، بیان کرد: با وجود ریزش برف و باران سنگین، با اقدامات پیشگیرانه، در اسرع وقت مشکل برق تعدادی از روستاهای این شهرستان برطرف و با اعزام اکیپ‌های عملیاتی مدیریت توزیع نیروی برق ملایر، قطعی‌های برق رفع شد.
مدیر توزیع برق شهرستان ملایر ادامه داد: موارد جزیی به سرعت رفع شد و مشترکان این شهرستان در حال حاضر از برق مطمئن برخوردار هستند.
شیردره تاکید کرد: شهروندان ملایری چنانچه مشکلی در حوزه برق دارند، می‌توانند با مرکز اتفاقات عملیات برق با شماره تماس ۱۲۱ تماس بگیرند و همکاران ما آماده پاسخگویی به درخواست‌های شهروندان هستند.
در پی ریزش برف سنگین طی شبانه‌روز گذشته برق ۲۱ روستای شهرستان ملایر به صورت مقطعی قطع شد که با حضور به موقع مدیریت توزیع برق و اعزام اکیپ‌های عملیاتی به سرعت مشکل قطعی برق رفع شد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today