ایرنا/ انهدام اعضای یک باند چهار نفره خریدار انواع کابل برق و مخابرات مسروقه و کشف دو تن مس کابل برق و مخابرات در این شهرستان و درخواست پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس با انتشار تصاویر متهمان فراری برای شناسایی آنها از جمله مهمترین اخبار امروز پلیس این استان است.

پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در اطلاعیه‌ای با انتشار تصویر متهم فراری، از شهروندان خواست چنانچه اطلاعی از وی دارند به پلیس ۱۱۰ گزارش و اطلاع دهند.
در این اطلاعیه آمده است:‌ برابر دستور مرجع قضایی دادسرای انقلاب شهرستان شیراز متهم به هویت «فرشاد تمیزحقیقی» فرزند «شارضا» به اتهام اجیر کردن و سازماندهی و مدیریت فعالیت دیگری برای نگهداری ۴۹۵ کیلوگرم تریاک متواری شده است.

بنا بر این اطلاعیه، برابر دستور مرجع قضایی دادسرای انقلاب شهرستان شیراز متهمان به هویت‌های «اکبر هنرمند خوش» فرزند «قباد» به اتهام اجیر کردن اشخاص در جهت حمل ۳۴۸ کیلوگرم تریاک و «اصغر دریکوند» فرزند «خدارحم» به اتهام مشارکت در حمل ۳۴۸ کیلوگرم تریاک متواری شده‌اند، لذا از همه شهروندان درخواست می‌شود در صورت شناسایی تصویر نامبردگان و اطلاع از محل اختفای آنان بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

بازداشت خریداران کابل های مخابراتی سرقتی
بنا بر خبر دیگری، فرج شجاعی، فرمانده انتظامی شیراز از انهدام اعضای یک باند چهار نفره خریدار انواع کابل برق و مخابرات مسروقه و کشف دو تن مس کابل برق و مخابرات در این شهرستان خبر داد.
شجاعی اظهار کرد: ماموران پایگاه تجسس با انجام اقدامات پلیسی از قصد انتقال یک محموله انواع کابل برق و مخابرات مسروقه با یک دستگاه کامیون از محدوده این شهرستان به مقصد یکی از شهرهای بزرگ خارج از استان باخبر شدند و پیگیری موضوع در دستور کار آنها قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه ماموران انتظامی خودروی مورد نظر را در یکی از معابر ورودی این شهرستان متوقف و در بازرسی از آن مقدار یک‌هزار و ۷۰۰ کیلو مس کابل برق و مخابرات کشف و راننده نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: در ادامه تحقیقات، ماموران سایر همدستان وی را شناسایی و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند که در بازرسی از انبار آنها موفق به کشف پنج دستگاه ضبط خودرو و ۳۰۰ کیلوگرم مس کابل برق و مخابرات شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در این راستا چهار متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، تصریح کرد: بنا بر نظر کارشناسان ارزش اموال مسروقه کشف شده ۹ میلیارد ریال برآورد شده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online