صدا و سیما/ محدودیت‌های ترافیکی در پیست اسکی بارده و کوهرنگ برای ۲ روز آینده اعمال می‌شود.

ایرج حسین‌پور، رئیس پلیس راهور استان از اجرای محدودیت ترافیکی در محور‌های شهرکرد به کوهرنگ و شهرکرد به بارده و محدوده پیست‌های اسکی شهر چلگرد و بارده در شهرستان بن در ۲ روز آینده خبر داد.
حسین‌پور عنوان کرد: در این محدودیت ترافیکی، از تردد خودرو‌های غیربومی و خودرو‌های بومی غیرساکن در روستا‌های مجاورت پیست‌های اسکی جلوگیری می‌شود.
به گفته وی، بر اساس پیگیری‌های انجام شده روز جمعه ۱۴و شنبه ۱۵ بهمن به علت بارش سنگین برف و پوشش کامل پارکینگ‌های پیست‌های اسکی و احتمال ریزش بهمن در طول مسیر‌های یاد شده، فضای پارک مناسب برای خودرو‌های میهمانان وجود ندارد و از همه شهروندان و هم‌استانی‌های و استان‌های همجوار انتظار داریم از سفر برای حضور در پیست‌های اسکی یاد شده خودداری کنند تا شاهد تصادفات احتمالی و سرگردانی میهمانان نباشیم.
وی افزود: اطمینان از سلامت فنی خودروها، همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات لازم زمستانی و سوخت کافی و مواد غذایی خشکبار از مهمترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مشکلات سفر در زمان بارش برف و باران است.
حسین‌پور افزود: برایکنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهاد‌های امدادی هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday