صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف بیش از ۲۳۳ کیلوگرم حشیش و تریاک در کویر دامغان توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

سردار عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری از اداره ی عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد، مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند از طریق محور‌های مواصلاتی استان سمنان، محموله را از شرق کشور به سمت استان گلستان انتقال دهند، به سرعت چندین تیم اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر به منطقه سر کویر دامغان اعزام شدند.
حسنی از هماهنگی‌های درون و برون سازمانی برای اجرای دقیق و هدفمند این عملیات خبر داد و افزود: پس از چندین ساعت کار اطلاعاتی، سرانجام یک دستگاه خودروی پژو پارس توسط ماموران شناسایی و تحت تعقیب و مراقبت قرار گرفت.
وی با اشاره به برخورد قاطع پلیس با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر افزود: راننده خودرو با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از مسافتی با شلیک چند تیر هوایی مأموران متوقف و دستگیر شد.
حسنی از دستگیری راننده پژو پارس خبر داد و افزود: در بازرسی از خودرو دویست و یک کیلو و ۲۵۰ گرم حشیش، سی ودو کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today