ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری جوان ۲۳ ساله که در نزاع و درگیری، فردی ۲۹ ساله را در محدوده کهریزک به قتل رسانده بود در کمتر از چند ساعت خبر داد.

دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان کرد: بامداد روز جاری ساعت دو، در پی اعلام یک مورد نزاع و درگیری بین دو جوان در یکی از خیابان‌های محله کهریزک به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله ماموران انتظامی کلانتری ۱۷۰ کهریزک به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک جوان ۲۳ ساله در پی یک نزاع خیابانی بر اثر ضربه چاقوی جوان ۲۹ ساله‌ای از ناحیه ران پا به شدت مجروح که پس از انتقال به بیمارستان با وجود تلاش تیم پزشکی بر اثر شدت جراحات وارده فوت می کند.
جلیلیان یادآور شد: با تحقیقات گسترده اطلاعاتی ماموران انتظامی کلانتری ۱۷۰ کهریزک توانستند قاتل را در مخفیگاهش در اطراف شهر شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در کمتر از چند ساعت پس از وقوع قتل دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل پس از درگیری با مقتول با ضربه چاقو اعتراف کرد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran