ایرنا/ رئیس شورای اسلامی شهرستان گناوه گفت: در یک سال اخیر انقلاب آسفالت در روستاها صورت گرفته است به گونه‌ای که تاکنون بیشتر معابر و کوچه‌های ۳۰ روستای دارای دهیاری این شهرستان ۹۰ درصد انجام و خیابان‌ها جدول‌گذاری و کانال‌کشی شده‌است.

روح الله یگانه، رئیس شورای اسلامی شهرستان گناوه اظهار کرد: این شهرستان دارای ۳۰ روستای دارای دهیاری و ۲۲ روستای بدون دهیاری است که در یک سال اخیر با پیگیری های استاندار بوشهر و فرماندار شهرستان با همکاری دهیاران و شوراها و دستگاه‌های مرتبط تاکنون خدمات ارزنده‌ای به این مناطق ارایه شده است.
وی اظهارداشت: در چندسال اخیر کارهای زیربنایی و عمرانی خوبی در سطح روستاهای این شهرستان باهدف توسعه و جلوگیری از مهاجرت ساکنان آن به شهر شکل گرفته است.
یگانه گفت: در حوزه راه‌های بین روستایی شهرستان اقدام های خوبی به عمل آمده است که با تخصیص اعتبارات، روند کار در این حوزه سرعت بیشری خواهد گرفت.
رئیس شورای اسلامی شهرستان گناوه به بیان برخی از مشکلات در روستاها اشاره و بیان کرد: عمده مشکلات مربوط به ۲۲ روستای فاقد دهیاری است که اعتبار خاصی به این مناطق داده نمی‌شود و امیدواریم دولت سیزدهم نگاه ویژه ای در این زمینه داشته باشد.
وی افزود: بازنگری در طرح هادی و مسایل بوجود آمده ملکی با مسکن و شهرسازی و منابع طبیعی از دیگر مشکلات روستاهای این شهرستان است که برای برطرف شدن آنها جلسات ثمربخشی در مرکز استان و شهرستان برگزار شده است که امیدواریم هر چه سریع تر به نتیجه خوبی دست یابیم.
بیش از ۲۰ درصد از جمعیت ۱۰۵ هزارنفری گناوه استان بوشهر در ۵۲ روستای این شهرستان سکونت دارند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar