مهر/ مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: از خردادماه سال آینده پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان به صورت پلکانی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

اصغر اسماعیلی، مدیرکل راه‌‎ و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه ابلاغی وزارت راه‌‎ و شهرسازی در خصوص تولید مسکن در استان زنجان ۶۸ هزار واحد مسکونی طی چهار سال است، اظهار کرد: این تعداد واحد مسکونی در بخش شهری ۴۸ هزار واحد مسکونی در قالب خودمالکی، بافت فرسوده، تعاونی‌ها و حمایتی تقسیم‌بندی شده و ۲۰ هزار واحد مسکونی هم در بخش روستایی است.
اسماعیلی با بیان اینکه احداث تعداد ۲۷ هزار واحد مسکونی در قالب بخش حمایتی در برنامه ساخت اداره‌ کل راه‌‎ و شهرسازی استان است، افزود: از این تعداد ۱۷ هزار واحد مسکونی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان تخصیص پروژه شده که از این تعداد هم ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد در شهر زنجان و مابقی در سایر شهرهای شهرستان‌های استان زنجان در حال اجرا است.
وی گفت: ۱۷ هزار واحد مسکونی که در استان تخصیص پروژه شده فعال است و با وجود برودت هوا و شرایطی جوی که در استان حاکم است، پروژه‌ها با تمام قوت در حال اجرا هستند تا در اسرع وقت پروژه‌ها به مردم تحویل داده شود.
مدیرکل راه‌‎ و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه تا پایان سال‌ جاری کارهای جزئی تعدادی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن مانده که در حال انجام است، افزود: از خردادماه سال آینده پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان به صورت پلکانی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
اسماعیلی با بیان اینکه زنجان جزو استان‌های پیشرو در اجرای نهضت ملی مسکن در کشور است، بیان کرد: با توجه به زمان اجرای ساخت پروژه‌ها تحویل پروژه‌ها هم متفاوت است.
وی میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان را بیش از ۳۵ درصد اعلام کرد و افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان از نرم کشوری بالاتر است و تعدادی از واحدهای پروژه‌های نهضت ملی مسکن قبل از پایان سال عملیات ساخت آن به اتمام می‌رسد ولی به خاطر ارتقای کیفیت اجرای کار، تحویل واحدهای مسکونی از اوایل سال آینده است و تنها هدف ما ساخت مسکنی با ایمن و با کیفیت به متقاضیان است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today