صدا و سیما/ کارشناس هواشناسی گلستان گفت: فردا چهارشنبه، دمای هوا در استان در مقایسه با امروز ۲۰ درجه سانتی گراد سردتر می‌شود.

مهدیه اصحابی، کارشناس هواشناسی گلستان در این باره اظهار کرد: با حاکمیت جریانات جنوبی در استان طی روز‌های اخیر، امروز بیشینه دما در برخی مناطق استان به ۲۹ درجه سانتی گراد می‌رسد.
اصحابی افزود: از عصر امروز به تدریج با شمالی شدن جریانات، بارش‌های پراکنده در استان آغاز و از فردا بر شدت و گستره بارش‌ها افزوده خواهد شد.
وی با بیان اینکه بارش‌ها در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود، ادامه داد: فردا دمای هوا در استان در مقایسه با امروز ۲۰ درجه سانتی گراد سردتر می‌شود.
کارشناس هواشناسی گلستان اضافه کرد: پنجشنبه سرمای هوا و ریزش برف در مناطق سردسیر ادامه دارد و از شب، ریزش برف در برخی مناطق شهری استان هم دور از انتظار نیست.
اصحابی افزود: این سامانه سرد و بارشی تا اواخر وقت جمعه در استان فعال است و در این مدت، دریا مواج است و احتمال آبگرفتگی برخی معابر، وقوع سیلاب‌های ناگهانی در نواحی مستعد و اختلال در تردد جاده‌ای به ویژه جاده‌های کوهستانی، دور از انتظار نیست.
وی تاکید کرد: پرهیز از سفر‌های غیر ضروری، اجتناب از فعالیت‌های کوهنوردی و عدم توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل ها، ضروری است.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today