ایسنا/ طی ۲۴ ساعت گذشته با پذیرش ۲۵ بیمار جدید، تعداد موارد بستری بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های فارس سه رقمی شد و به ۱۰۴ نفر افزایش یافت.

بر اساس اطلاعات آماری اعلامی علوم پزشکی شیراز، از ابتدای شیوع کرونا تا صبح چهارشنبه ۱۹ بهمن، ۶۶۲ هزار و ۱۹۲ مورد مثبت کرونا با انجام تست‌های تشخیصی و از میان ۲ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۳۶۹ فرد مشکوک، شناسایی شده است.
از بین کل بیماران دارای تست مثبت کرونا در فارس، خوشبختانه تاکنون ۶۵۳ هزار و ۹۷۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.
طی ۲۴ ساعت گذشته و با بستری شدن ۲۵ فرد مبتلا به کرونا در فارس، بار دیگر عدد موارد بستری این بیماری سه رقمی شد و به ۱۰۴ نفر رسیده است.
در بین کل بیماران بستری به دلیل ابتلا به کرونا در فارس، ۱۳ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستانی بستری شده و خدمات درمانی دریافت می‌کنند.
به استناد این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوت جدید ناشی از کرونا در فارس گزارش نشده و تعداد کل دُزهای واکسن تزریقی در نقاط تحت مدیریت علوم پزشکی شیراز نیز حدود ۸ میلیون و ۲۸۹ هزار دُز اعلام شده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online