رکنا/ جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری اعضای باند 8 نفره سارقان لوازم داخل خودرو و کشف 54 فقره پرونده سرقت در شهر تبریز خبر داد.

سردار علی محمدی، جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وصول گزارشاتی مبنی بر وقوع سرقت های متعدد لوازم داخل خودرو در تبریز موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی مأموران و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی 2 نفر از سارقان فعال و سابقه دار در این خصوص شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیات ضربتی دستگیر شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده تعداد 6 نفر از اعضای دیگر این باند در عملیات های  جداگانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و پس از شناسایی تحویل مالباختگان شد.
سردار محمدی خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده به 54  فقره سرقت لوازم داخل انواع خودرو از خودروهای پراید، پژو، پیکان و نیسان وانت اعتراف که ارزش اموال مسروقه مکشوفه بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال می باشد.
جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان از شهروندان درخواست کرد: نسبت به تجهیز خودروهای خود به سیستم ردیاب و دزدگیر اقدام و از پارک وسایل نقلیه خودرو در مکان های خلوت و تاریک حتما خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با شماره 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today