ایسنا/ مدیرکل راهداری گیلان، با بیان اینکه شاهد بارش شدید برف در محورهای اسالم - خلخال، پونل - خلخال، سیاهکل - دیلمان و رودبار - حشمت‌آباد هستیم، گفت: ارتفاع برف در اسالم خلخال به ۲۰ سانت رسیده است.

غلامعلی نیک‌فهم، مدیرکل راهداری گیلان به آخرین وضعیت ترافیکی در راه های مواصلاتی استان گیلان به دنبال بارش برف و باران اشاره و اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش شدید برف در محورهای اسالم - خلخال، پونل - خلخال، سیاهکل - دیلمان و رودبار - حشمت آباد هستیم.
وی ارتفاع برف در محور اسالم - خلخال را ۲۰ سانت و در محور پونل - خلخال را ۱۵ سانت دانست و افزود: برف دو محور سیاهکل - دیلمان و رودبار - حشمت آباد را سفیدپوش کرده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش خفیف برف در محورهای فومن - ماسوله و ماسال - گیلوان، تصریح کرد: بارش برف محورهای زیاز - شوک، رودسر - لات محله، بلوردکان - خصیب دشت و شفت - امامزاده ابراهیم - امامزاده اسحاق را نیز سفیدپوش کرده است.
نیک فهم با اشاره به بارش شدید برف در گردنه الماس و سفیدپوش شدن گردنه حیران، اضافه کرد: در سایر محورهای مواصلاتی گیلان باران می بارد.
وی از انسداد فصلی محور پونل - خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن خبر داد و خاطرنشان کرد: کلیه راه ها باز و ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی استان در جریان است لذا رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today