ایرنا/ «علیرضا بهزادی»، عضو و مسئول کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر گناوه روز چهارشنبه با ارسال متنی در فضای مجازی استعفای خود را از عضویت در این شورا اعلام کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گناوه در این متن نوشته است: همانطور که هویدا است شورای شهر گناوه دچار ۲ دستگی و فروپاشی درونی شده که این امر باعث متضررشدن هر چه بیشتر مردم این شهر شده است.
در ادامه متن عضو شورای گناوه چنین نوشته شده است: در پایان سال ۱۴۰۱ شمسی و در آستانه سال نو با وجود مسائل و لزوم برگزاری جلسات شورا برای برطرف کردن موانع و تسهیل‌گری در امور شهر، شورای اسلامی خاموشی و سکون و سکوت اختیار کرده، این در حالی است که عواقب وضعیت فوق بارها به اعضای محترم تذکر و گزارش شده است، اما نتیجه‌ای نداشته است.
اینجانب با توجه به تضییع حقوق مردم در صحن شورای اسلامی و عدم پذیرش فرصت سوزی، مراتب را کتب به ریاست محترم شورا تقدیم و در پایان با درود و ادای احترام به محضر شریف مردم شهر گناوه با اعلام و تقدیم استعفای خود از صحن شورا خارج و خداحافظی می‌کنم.
این عضو شورا بیان کرد: وفق پذیرش امر شرکت در انتخابات شورای اسلامی و نظر به حمایت بی چشمداشت مردم، از خانواده و خویشان و کسانی که در این مسیر راهنما، و یاری‌گرم بودند تشکر و قدردانی می‌کنم‌.
هادی خالقی‌مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر گناوه با تائید استعفای این عضو اظهار کرد: استعفای ایشان باید در صحن شورا بررسی و سپس در مورد آن تصمیم‌گیری شود.
شورای اسلامی شهر گناوه دارای هفت عضو اصلی است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar