باشگاه خبرنگاران/ به گفته جانشین پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد این جاده تنها کمربندی در مراکز استان‌های کشور است که چهار خطه نیست.

سرهنگ حسن دانایار، جانشین پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته یک تصادف منجر به فوت در استان رخ داد، اظهار کرد: در این حادثه یک نفر کشته و دو تن دیگر نیز مصدوم شدند که حال مصدومان نیز وخیم گزارش شده است.
جانشین پلیس راه استان با بیان اینکه این تصادف در کمربندی یاسوج رخ داد، بیان کرد: این جاده یکی از نا ایمن‌ترین کمربندی در مراکز استان‌ها است که هنور چهار خطه نشده است.
او این جاده را مسیر ارتباطی جنوب به شمال در مرکز استان اعلام کرد و ادامه داد: در این جاده خودرو‌های شوتی و باری به شدت در حال تردد هستند و همین موضوع موجب شده تا یکی از جاده‌های اصلی مرکز استان به شمار آید.
سرهنگ دانایار کندی روند چهار خطه کردن این جاده را از دیگر معضلات عنوان کرد و گفت: متاسفانه هنوز بسیاری از پل‌های این مسیر ساخته نشده و عملیات چهارخطه کردن این کمربندی نیز به کندی انجام می‌شود.
وی از جان باختن ۱۷ نفر در این جاده به دلیل تصادف خبر داد و گفت: ضرورت دارد تا ایستگاه بازرسی دائمی در ورودی و یا خروجی شهر دایر شود تا در کاهش این تصادف ها موثر باشد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today