صدا و سیما/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان همدان از برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در بیش از ۷۸ شهر، بخش، دهستان و روستای این استان خبر داد.

سیدحسن فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان همدان اظهار کرد: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر همدان ساعت ۹.۳۰ با تجمع مردمی در میدان امامزاده عبدالله آغاز می‌شود و در مسیر بلوار کاشانی، پل شهید صوفی، آرامگاه بوعلی، پیاده راه بوعلی و میدان امام خمینی(ره) ادامه دارد.
او افزود: سخنران ویژه این مراسم سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی ساعت ۱۱ در میدان امام خمینی(ره) پیش بینی شده است.
رئیس شواری هماهنگی تبلیغات استان همدان از تدارک ۲۵ ایستگاه فرهنگی هنری ویژه کودک و نوجوان خبر داد و گفت: اجرای سرود‌های انقلابی، مسابقات نقاشی و سرگرمی، حرکات نمایشی و ورزشی، توزیع اقلام فرهنگی و هنری از دیگر برنامه‌های راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در این ایستگاه‌ها است.
او از عموم اقشار مختلف مردم شهیدپرور و ولایی و انقلابی همدان دعوت کرد تا بار دیگر با شرکت گسترده در این راهپیمایی مهم، ارادت و علاقه خود را به نظام اسلامی و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و نیز تجدید بیعت با رهبری ابراز کنند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today