پلیس فتا/ رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری از دستگیری فردی خبر داد که در شبکه های اجتماعی اقدام به مزاحمت برای یک خانم جوان نموده بود.

مرتضی عسگری، رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در پی وصول یک فقره پرونده قضایی به پلیس فتا مبنی بر تهدید و انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی در شبکه‌های اجتماعی، با توجه به اهمیت موضوع پرونده رسیدگی به آن در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارشناسان پی‌جوی جرایم سایبری پلیس فتا، موضوع را به صورت ویژه بررسی کردند و با مشاهده مستندات گردآوری شده، صحت ادعای شاکیه محرز شد و با هماهنگی قضایی، شناسایی هویت مجرم سایبری در دستور کار قرار گرفت.
این مقام سایبری ادامه داد: در اولین مراحل مشخص شد که فرد مزاحم، به خوبی از وضعیت خانواده شاکیه اطلاعات زیادی دارد که ظن مأموران را به آشنا بودن متهم تقویت کرد.
رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری گفت: با تحقیقات فنی و بررسی‌های انجام‌شده سرانجام متهم شناسایی شد، بر همین اساس شاکیه اذعان کرد شخص مذکور آشنا و خواستگار سابقش بوده است، بنابراین پس از هماهنگی با مقام قضایی شخص مربوطه دستگیر شد.
رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری تشریح کرد: متهم در ابتدا منکر بزه انتسابی شده بود که پس از روبه‌رو شدن با مستندات جرم، چاره‌ای جز اعتراف نداشت و در اظهارات خود ابراز ندامت و پشیمانی نمود که در نهایت تحویل مراجع قضایی شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday