باشگاه خبرنگاران/ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از افزایش جابه‌جایی ۴۳ درصدی مسافر نوروزی از سوی ناوگان حمل ونقل عمومی بوشهر از زمان شروع طرح نورزی تا پایان ۲۸ اسفند ماه خبر داد.

مهدی شهابی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی یعنی ۲۴ اسفندماه سالجاری تاکنون ۵۵ هزار و ۲۹۷ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۴۲ درصدی را نشان می‌دهد.
وی افزود: در این بازه زمانی همچنین مسافران درقالب ۴۰۹۵ سفر توسط ناوگان عمومی جابجا شدند.
شهابی اظهار داشت: اتوبوس با جابه‌جایی ۴۳ هزار مسافر بیشترین سفر را در حمل و نقل مسافر نوروزی در بوشهر را تاکنون داشته است.
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در پایان با اشاره به آمادگی ۵۹۰ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری با ۱۲۳۵ راننده برای خدمات به مسافران نوروزی استان یادآور شد: علاوه بر میز خدمت در پایانه‌های مسافری استان، مردم می‌توانند برای ارتباط با ما و اعلام هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت با شماره تلفن ۱۴۱ در طول شبانه روز تماس حاصل کرده و موارد مورد نظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar