صدا و سیما/ مشهد مقدس برای برگزاری مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی آماده است.

همزمان با آغاز بهاری دیگر و تجلی جلوه‌های الهی در بازآفرینش طبیعت به فضل الهی پس از ۳ سال محدودیت‌های کرونایی، مشهد الرضا شاهد بهار در بهار است و پیش از اینکه به میزبانی ماه خدا برود میزبان ولی امر مسلمین جهان، آیت‌الله خامنه‌ای است.
مردم ولایی و انقلابی در مشهد مقدس به همراه زائران بارگاه ملکوتی رضوی بار دیگر سال خود را با دیدار مقتدای خود شروع می‌کنند و ضمن تجدید بیعتی دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، ساعاتی را به سخنان گهربار و داهیانه رهبر فرزانه خود، گوش فرا می‌دهند تا این سخنان حکیمانه را نصب‌العین قرار دهند.
بارگاه منور رضوی که به مناسبت بهار طبیعت و بهار قرآن با هدف پذیرایی مطلوب از زائران رضوی با ۱۵۳ هزار شاخه و بوته گل اهدایی از ارادتمندان حضرت رضا(ع) در سراسر کشور گل آرایی و با ۲۳۰ هزار متر مربع فرش آرایی شده برای میزبانی شایسته از ولایتمداران با شکوه خاصی آماده است و خادمان این آستان نورباران برای پذیرایی از این مهمانان صف به صف در صحن‌ها و رواق‌ها مستقر شده اند.

پخش زنده سخنرانی رهبر انقلاب از شبکه یک سیما
دیدار دوباره زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) با رهبر معظم انقلاب اسلامی به همت مرکز ارتباطات رسانه آستان قدس رضوی، تحت پوشش زنده تصویری قرار می گیرد.

به گفته محسن هوشمند، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی این مرکز پویش «آمد بهار جان‌ها»  را در میزبانی از رهبر معظم انقلاب نیز تدارک دیده است.
با هدف خدمات به موقع به زائران ۴ ایستگاه سلامت اطرف حرم مطهر رضوی مستقر شده است.
به گفته علی غلامپور، رئیس کمیته بهداشت، سلامت و محیط زیست ستاد خدمات سفر مشهد در این پایگاه‌ها در مسیر‌های ورودی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا(ع) و شیرازی پزشک، مراقب سلامت و پرستار به زائران و مجاوران خدمات مراقبتی ارائه می‌دهند.

رایگان شدن سرویس‌دهی ناوگان اتوبوسرانی مشهد در مسیر‌های منتهی به حرم رضوی
همزمان با سخنرانی مقام معظم رهبری امروز اول فروردین سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی مشهد در مسیر‌های منتهی به حرم رضوی رایگان است.
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی مشهد گفت: برای جلوگیری از ایجاد گره‌های ترافیکی در محدوده حرم مطهر رضوی ۴۰۰ دستگاه اتوبوس به زائران و مجاوران سرویس دهی می‌کند.
علی اصغر نیشابوری از شهروندان خواست از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در این محدوده استفاده کنند.
وی گفت: با توجه به حضور و اسکان زائران در بوستان زائر پذیر غدیر، برای تسهیل در تشرف به حرم مطهر رضوی، سرویس دهی ویژه از مبدا این بوستان به مقصد حرم مطهر رضوی نیز آغاز شده است.
مردم ولایتمدار اعم از زائران و مجاوران امروز در مشهد مقدس از ساعت ١۵ برای مراسم دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر رضوی حضور می‌یابند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today