مهر/ فرمانده انتظامی ساوه گفت: یک جوان ۱۸ ساله که با شلیک اسلحه شکاری مردی ۵۴ ساله را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۱۲ ساعت شناسایی، دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی شد.

ولی خورشیدوند، فرمانده انتظامی ساوه اظهار داشت: در ساعت ۲۲:۳۷ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های مسکونی شهرستان ساوه، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی ساوه افزود: با حضور مأموران در محل، مشخص شد مردی ۵۴ ساله از سوی جوانی ۱۸ ساله با شلیک اسلحه شکاری به قفسه سینه اش به قتل رسیده و قاتل از صحنه متواری شده است.

وی ادامه داد: کارگاهان پلیس این شهرستان بلافاصله تحقیقات میدانی خود را در این زمینه آغاز کردند و سرانجام با تعامل هدفمند با دیگر پلیس مبازره با مواد مخدر و یگان امداد ساوه موفق شدند در کمتر از ۱۲ ساعت قاتل را که در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان پنهان شده بود، دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کنند.

خورشیدوند با اشاره به کشف اسحله شکاری استفاده شده در این جنایت یادآور شد: قاتل در بازجویی فنی کارگاهان پلیس ساوه، به انجام این قتل در پی اختلافات شخصی با خانواده مقتول اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با تأکید بر استفاده شهروندان از مشاوره‌های تخصصی در هنگام وقوع اختلافات خانوادگی و شخصی به منظور پیشگیری از قوع چنین حوادث تلخی در سطح جامعه افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده قضائی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today