فارس/ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی، سالن‌های ورزشی سرپوشیده برای اسکان مسافران در شرایط اضطراری و بارانی آماده شده است.

محمد محسنی، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری هرمزگان امروز اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن سامانه بارشی در هرمزگان، برای آن دسته از مسافران نوروزی که مکانی برای اسکان و استقرار ندارند، سالن های ورزشی سرپوشیده تدارک دیده شده است.

وی افزود: این امکان با همکاری آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر تدارک دیده شده است.

به گفته محسنی، مسافرانی که در بوستان ها و اماکن عمومی اسکان یافته اند، تدارک لازم برای انتقال سریع به ورزشگاههای سرپوشیده را داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری هرمزگان همچنین آمار مسافران ورودی به این استان را از 25 تا اول فروردین ماه را بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر عنوان کرد و گفت: محورهای مواصلاتی هرمزگان شلوغ است و از همه مسافران عزیز تقاضا داریم که با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سفری ایمن برای خود و دیگران رقم بزنند.

تردد شناورهای مسافری به جزایر از عصر امروز بدلیل متلاطم شدن دریا متوقف شده است و مسافران می توانند با شماره 3111 از آخرین وضعیت دریا و ترددهای مسافری مطلع شوند.

 

 

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today