تسنیم/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از برخورد دو خودرو پراید و ساینا و کشته و مصدوم شدن ۷ نفر در محور ساحلی بوشهر - گناوه خبر داد.

احسان ایزدپناه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به برخورد دو خودرو سواری در محور ساحلی بوشهر به گناوه خبر داد و اظهار داشت: عصر امروز در محور ساحلی بوشهر به گناوه پس از اطلاع اورژانس به مرکز عملیات امداد، مبنی بر برخورد 2 خودرو به‌صورت رخ به رخ، سریعاً تیم‌های امدادی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل این جمعیت با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه دلخراش 3 نفر از سرنشینان خودرو شامل 2 خانم و یک خردسال جان خود را از دست دادند، ادامه داد: 4 نفر سرنشین دیگر توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان بوشهر و اورژانس به بیمارستان گناوه انتقال یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در ادامه با اشاره به اجرا طرح نوروزی جمعیت هلال احمر از 25 اسفند اظهار داشت: 450 نیروی امدادی در قالب 29 تیم شامل پایگاه موقت، ثابت و سیار در مناطق مختلف استان بوشهر فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی 15 پایگاه امدادی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر بیان کرد: این پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در ورودی جاده‌ها و شهرها در خدمت به مسافران نوروزی فعالیت می‌کنند. در این پایگاه‌ها فضای دوستدار کودک، نماز خانه، ایستگاه‌های صلواتی و خدمات فرهنگی به مسافران عرضه می‌شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar