ایسنا/ فرمانده انتظامی گیلان از ورود بیش از ۴۰۸ هزار خودرو از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون در استان خبر داد و گفت: ورود خودرو نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۲درصدی داشته است.

سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان در حاشیه مراسم استقبال از مسافران نوروزی به اجرای طرح نوروزی پلیس از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال گذشته لغایت تا ۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و گفت: پلیس گیلان در ایام تعطیلات نوروز با آمادگی کامل در خدمت شهروندان و مهمانان نوروزی است.
وی با اشاره به اینکه ۲۸۰۰ نیروی پلیس در قالب ۱۲۲۳ گشت خودرویی، موتوری و پیاده انتظامی و ترافیکی در طول این طرح، آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند افزود: متاسفانه از شروع طرح نوروزی تاکنون هفت نفر در اثر تصادفات جاده‌ای جان باخته‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته سه نفر افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی گیلان از ورود بیش از ۴۰۸ هزار خودرو از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون در استان خبر داد و تصریح کرد: ورود خودرو نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۲ درصدی داشته است.
ملکی در ادامه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم تجاوز از سرعت و سبقت غیرمجاز و توجه به توصیه‌های پلیس را در پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار موثر دانست و بیان کرد: محافظت از اموال شخصی، توجه به نکات ایمنی و همکاری مردم با مجموعه انتظامی موجب جلوگیری از وقوع جرم به خصوص سرقت خواهد شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص ارائه خدمات بهتر به مردم را از طریق سامانه ۱۹۷ و در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه مورد مشکوک یا وقوع جرم مراتب را از طریق شماره فوریتی ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.


 
  
  

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today