تسنیم/ مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اشاره به تردد بیش از ۲ میلیون وسیله نقلیه از محورهای این استان گفت: تمام جاده‌های لرستان هم‌اکنون باز است.

مرتضی شیروانی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان به بارش برف و باران در برخی از محورهای لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: تمام محورهای این استان هم‌اکنون با تلاش راهداران باز و تردد در این مسیرها برقرار است.

وی با اشاره به تردد وسایل نقلیه از محورهای مواصلاتی لرستان افزود: تردد 2 میلیون و 597 هزار و 142 وسیله نقلیه از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در جاده‌های این استان ثبت‌شده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال از هفت درصد افزایش برخوردار است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه اجرای طرح نوروزی از 24 اسفند سال گذشته در  این استان آغاز شده است، عنوان کرد: تردد 525 هزار و 533 خودرو 29 اسفندماه در جاده‌های لرستان ثبت شده است که این آمار نسبت به روز 28 اسفند 37 درصد افزایش  را نشان می‌دهد.

وی بیان کرد:  تردد وسایل نقلیه در محورهای لرستان توسط 68 دوربین جاده‌ای ترددشمار برخط و 79 دوربین ثبت تخلف موجود ثبت شده است.

شیروانی با اشاره به بیشترین آمار تردد نوروزی در لرستان گفت: بیشترین تردد وسایل نقلیه در محورهای این استان به‌ترتیب مربوط به سه‌راهی چالانچولان - دورود و خرم‌آباد - پلدختر (چم‌انجیر) است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان به مسافران نوروزی توصیه کرد که در صورت تردد در محورهای کوهستانی زنجیرچرخ، تجهیزات ایمنی و لباس گرم به‌همراه داشته باشند.

سامانه بارشی جدید که از بامداد امروز یکم فروردین به آسمان لرستان وارد شده است تا غروب چهارشنبه جاری فعالیت دارد.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy