باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از ارائه خدمات امداد و نجات به ۴۶ حادثه دیده در نقاط مختلف این استان خبر داد.

غلامرضا علی محمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار کرد: این خدمات و امداد رسانی جمعیت هلال استان به حادثه دیدگان از تاریخ ۲۴ اسفند تا دوم فروردین ماه سال جاری بوده است.

وی تصریح کرد: در این مدت به ۴۶ حادثه دیده در سطح جاده‌های استان، ۲۵ حادثه دیده در سیل و آبگرفتگی و یک حادثه دیده در کوهستان خدمات امداد و نجات ارایه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام تعداد مصدومین جاده‌ای که از خدمات این نهاد بهره‌مند شده اند را ۱۲ نفر عنوان کرد و افزود: در مجموعه تعداد ۹۴ نفر در این حوادث آسیب وارده شده است که به ۴۶ نفر از این حادثه دیدگان امدادرسانی شده است.

علی محمدی تعداد فوتی‌های این حوادث را ۲ نفر عنوان کرد و گفت: در مجموع ۱۸ تیم عملیاتی برای امداد و نجات در این حوادث به محل حادثه اعزام و ۲۱ نفر نیز از حادثه دیدگان اسکان داده شده اند.

وی با بیان اینکه در این حوادث ۱۵ نفر مصدوم شده که از این تعداد ۹ نفر به مراکز درمانی منتقل شده اند، بیان کرد: برای خدمات رسانی به حادثه دیدگان تعداد ۶۵ نیروی عملیاتی و ۱۱ آمبولانس به کار گیری شده است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/