فارس/ تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۹ بیمار کرونایی جدید، به ۱۰۴ نفر رسید که از این تعداد ۲۲ نفر بدحال هستند.

در روزهای اخیر شاهد روند افزایشی ویروس کرونا در استان بودیم به‌طوری‌که شمار بیماران بستری کرونایی در مازندران پس از ماه‌ها سه رقمی شد و همچنین یک فوتی بر اثر کرونا به ثبت رسید.
همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۱۸ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.
طی این مدت هشت نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
هم اکنون ۷۹ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر ۲۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند. همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید بستری و چهار بیمار هم ترخیص شدند. هفت بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

بر این اساس، در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۹ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۱۰۴ نفر رسید که از این تعداد ۲۲ نفر بدحال هستند.
طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today