مهر/ کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: طی امروز و فردا آسمان استان نیمه ابری بوده، گاهی وزش باد ملایم را خواهیم داشت و برای امروز و فردا انتظار بارش قابل ملاحظه‌ای را در استان نخواهیم داشت.

محمدحسن باقری شکیب، کارشناس هواشناسی استان همدان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعته گذشته بارش‌هایی را در استان به شکل باران و برف داشتیم و بیشترین میزان بارش از ایستگاه باران سنجی سعیدیه همدان و به میزان ۱۵ میلیمتر گزارش شده است.
کارشناس هواشناسی استان همدان ادامه داد: همچنین ارتفاع برف نیز در برخی از نقاط شهر همدان تا هفت سانتی‌متر رسید.
وی گفت: با توجه به آخرین خروجی مدل‌ها طی امروز و فردا آسمان استان نیمه ابری بوده، گاهی وزش باد ملایم را خواهیم داشت و برای امروز و فردا انتظار بارش قابل ملاحظه‌ای را در استان نخواهیم داشت.
باقری شکیب افزود: با فعالیت سامانه بارشی جدید در ساعات بعدازظهر شنبه افزایش ابر و رگبار باران و رعدوبرق را در برخی از نقاط استان خواهیم داشت.
کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: سامانه بارشی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در استان فعال خواهد بود و در برخی از ساعات از بعدازظهر شنبه تا سه شنبه هفته آینده رگبار باران با احتمال رعدوبرق و در برخی از ساعات وزش باد را در استان خواهیم داشت.
وی بیان کرد: از نظر تغییرات دمایی طی امروز و فردا با کاهش ابرناکی ها افزایش دمای روزانه را در استان شاهد خواهیم بود.

باقری شکیب تصریح کرد: روز گذشته نهاوند با دمای هشت درجه گرم‌ترین شهر و صبح امروز گل تپه با منفی دو درجه سردترین شهر استان گزارش شده است.
وی افزود: تغییرات دمایی در همدان طی ۲۴ ساعت گذشته بین هفت و یک درجه بوده است و امشب هم در خنک‌ترین ساعات دمای هوای همدان به دو درجه بالای صفر خواهد رسید.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today