ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان گالیکش در شرق گلستان گفت: یک‌ گروه آدم‌ربایی با درایت و اشرافیت پلیس و همکاران ما در پلیس امنیت شهرستان، پنج ساعت پس از اقدام خود، شناسایی و دستگیر شدند.

فریدون جهانتیغ، فرمانده انتظامی شهرستان گالیکش در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۹ روز گذشته (چهارشنبه دوم فروردین ماه) خانواده‌ای در این شهرستان خبر مفقود شدن دختر خود را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کردند.
وی بیان کرد: خانواده مورد نظر در تماس خود اظهار کردند که فرزندشان ۱۸ ساله بوده و ساعاتی قبل برای کاری از منزل خارج شده اما تاکنون مراجعه نکرده است.
جهانتیغ خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از دریافت این گزارش همکاران ما در پلیس امنیت عمومی شهرستان و کارآگاهان آگاهی کار اطلاعاتی خود را آغاز کردند.
فرمانده انتظامی گالیکش گفت: در بررسی‌های انجام شده از دوربین‌های مداربسته همکاران ما متوجه شدند فرد مفقودشده سوار یک دستگاه خودروی سواری پراید با سه سرنشین شده که راننده و سرنشینان پس از سوار کردن این فرد مورد نظر از محل متواری شدند.
جهانتیغ افزود: با اشراف اطلاعاتی و ردیابی‌های انجام شده از پلاک خودروی مورد نظر و تلفن همراه مالک خودرو مشخص شد آدم‌ربایان به یکی از شهرهای استان همجوار متواری و در مکانی مخفی شدند.
وی ادامه داد: با هماهنگی مراجع قضایی و اعزام همکاران ما به شهرستان مورد نظر در یک عملیات هدفمند پلیسی آدم‌ربایان در محل مخفیگاه خود، دستگیر و فرد مورد نظر سالم تحویل خانواده خود شد.

وی تصریح کرد: آدم‌ربایان علت این اقدام خود را اختلافات خانوادگی عنوان کردند.
فرمانده انتظامی گالیکش یادآور شد: مدت زمان اعلام خانواده فرد ربوده شده تا زمان آزادی و رهاسازی وی، پنج ساعت به طول انجامید و ساعت یک بامداد روز پنجشنبه این عملیات پایان یافت.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today