تسنیم/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش تصادفات درون‌شهری در استان ایلام خبر داد و گفت: تصادفات درون‌شهری کنترل و جان‌باختگان تصادفات درون‌شهری از کاهش ۱۰۰ درصدی برخوردار است.

سرهنگ علی احمد شاوردی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش تصادفات درون شهری دراستان ایلام خبر داد و گفت: تصادفات درون شهری کنترل و جانبا ختگان تصادفات درون شهری از کاهش 100درصدی برخوردار است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام، به استقرار تیم‌های ثابت و سیار و بهره‌ندی از سیستم هوشمند کنترل سرعت اشاره و یاد آورشد: این اقدامات از ابتدای نوروز امسال اجرا و نتیجه آن کاهش تصادفات درون شهری در کل شهرستان‌های تابعه استان ایلام بوده است.
وی عدم رعایت حق تقدم، را بیشترین عامل تصادفات درون شهری عنوان و اظهار داشت: سهم تصادفات ناشی از عدم رعایت حق تقدم 55 درصد کل تصادفات در استان ایلام را به خود اختصاص داده است.
این مقام ارشد راهور در استان ایلام با اشاره به کاهش 13  درصدی تعداد مجروحان حوادث رانندگی در درون شهرهای استان گریزی زد و گفت: تمام تلاش‌ها و اجرای طرح‌ها برای کاهش تلافات انسانی ناشی از تصادفات بوده که به رانندگان عزیز در استان و مسافران نوروزی تاکید و درخواست داریم نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه تا روزهای شاد خود را به ناراحتی و پشیمانی تبدیل نکنند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/