ایرنا/ معاون فنی اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی آبادان، انحراف یک دستگاه اتوبوس مسافربری زائرین کربلا در محور آبادان به ماهشهر را یادآور شد و گفت: تعداد مصدومان این حادثه به ۱۸ نفر رسیده است.

احسان قنواتی، معاون فنی اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی آبادان اظهار کرد: ساعت ۱۱.۲۲ دقیقه امروز جمعه پس از تماس با مرکز پیام اورژانس پیش بیمارستانی درخصوص انحراف از جاده یک دستگاه اتوبوس مسافربری زائرین کربلا در محور آبادان به ماهشهر نزدیک به فولاد شادگان هشت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از نزدیکترین پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی آبادان به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: ۱۸ نفر در این حادثه مصدوم شدند که پس از دریافت اقدامات درمانی لازم توسط تکنسین‌های اورژانس برای ادامه درمان به بیمارستان‌های معرفی زاده و راه زینب (س) شهرستان های شادگان و بندر امام(ره) منتقل شدند.
معاون فنی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه سه مصدوم این حادثه در محل درمان سرپایی شدند، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today