ایرنا/ کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی ناپایدار از عصر شنبه، رگبار بهاری، آذرخش و تگرگ برخی از نقاط این استان را فرا می‌گیرد.

روح‌الله زاهدی، کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان اظهار کرد: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت آینده آفتابی و نسبتا پایدار پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: روند افزایش دما به دلیل وضعیت پایدار جوی و کاهش ابرناکی در مناطق مختلف استان تا روز یکشنبه ادامه دارد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت آب و هوایی استان همدان از بعد از ظهر شنبه تا دوشنبه با گذر امواج ناپایدار از فراز استان در بعضی ساعات افزایش ابر و در نقاط مختلف استان بارش های رگباری با احتمال رعد و برق و تگرگ گاهی وزش باد موقت پیش بینی می شود.
زاهدی ادامه داد: فعالیت این سامانه از روز سه شنبه کاهش یافته و بارش ها تعدیل می شود و در برخی نقاط بارش های خفیف و پراکنده پیش بینی می شود.
وی تصریح کرد: نهاوند و همدان با ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و بهار با یک درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان افزود: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در این مدت ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر و صفر درجه سانتیگراد ثبت شده است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today