ایرنا/ ساعت آغاز به کار ادارات تمامی دستگاه‌های اجرایی استان به استثنای «واحدهای عملیاتی، خدمات‌رسان، آموزشی و بهداشتی» در ایام ماه مبارک رمضان به‌صورت شناور از ساعت ۷ تا ۹ صبح است.

ناصر نجفی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام اظهار کرد: طبق تصویب نامه هیات محترم وزیران مورخ ۲۸/۱۲/ ۱۴۰۱ در مواردی که آغاز به کار ادارات شناور است، لازم است روسای ادارات ستادی و استانی به گونه برنامه‌ریزی و نظارت کنند که ساعت کار شناور هیچ خدشه ای در نحوه پاسخ‌گویی و ارائه خدمات ایجاد ننماید.
وی افزود: ساعت آغاز به کار ادارات تمامی دستگاه‌های اجرایی استان به استثنای«واحدهای عملیاتی، خدمات رسان، آموزشی و بهداشتی» در ایام ماه مبارک رمضان به صورت شناور از ساعت ۷ تا ۹ صبح است و این ساعت در روزهای پس از شب های قدر ساعت ۹ صبح خواهد بود.
نجفی در خصوص آغاز فعالیت مدارس یادآور شد: زمان بازگشایی مدارس مقطع متوسطه ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه و مقطع ابتدایی ساعت ۸ صبح است که مدارس باید به نحوی برنامه‌ریزی کنند که نیم ساعت قبل از آغاز به کار مدارس، پذیرش دانش‌آموزان انجام شود و در فرصت مذکور برنامه‌های فرهنگی، تربیتی و ورزشی را اجرا کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام در خصوص ساعت کاری بانک‌ها نیز گفت: ساعت آغاز به کار بانک‌ها همچنان ۷ و ۳۰ دقیقه صبح است و کارمندان بانک‌ها برای انجام مقدمات شروع به کار، نیم ساعت زودتر حاضر خواهند بود تا از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح خدمات بانکی به مردم ارائه شود.
وی در پایان ساعت آغاز به کار دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی و همچنین بخش‌های آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را ساعت ۸ صبح اعلام کرد و افزود: ساعت آغاز به کار واحدهای نظامی، انتظامی و امنیتی نیز ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/