مهر/ رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان شمالی از ورود سامانه جوی جدید به این استان خبر داد و گفت: از سه‌شنبه شب تا صبح چهارشنبه بارش باران روند صعودی خواهد داشت.

مهری هاشمی، رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان شمالی با اشاره به ورود سامانه جوی جدید به خراسان شمالی اظهار کرد: این سامانه از عصر دوشنبه تا چهارشنبه در استان فعال خواهد بود و شدت بارش‌ها از سه شنبه شب تا صبح چهارشنبه افزایش پیدا خواهد کرد.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی با بیان اینکه این سامانه در برخی نقاط به صورت بارش رگباری خواهد بود گفت: طی همین مدت به مرور شاهد کاهش دما در ساعات گرم روز خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه طی چند روز آینده شرایط جوی شهرستان‌های اسفراین، فاروج، گرمه و راز و جرگلان ابری همراه با وزش شدید باد و بارش باران خواهد بود، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته بیشینه و کمینه دمای اسفراین ۱۴ و ۲، فاروج ۱۲ و منفی نیم، گرمه ۱۲ و ۴، راز و جرگلان ۹ و ۴ درجه سانتی‌گراد بود.
هاشمی با اشاره به اینکه شرایط جوی بجنورد، شیروان، مانه و سملقان و جاجرم طی چند روز آینده به صورت ابری، همراه با بارش باران و گاهی وزش باد خواهد بود، گفت: بیشینه دما در ۲۴ ساعت گذشته در مانه و سلمقان، ۱۰ و کمینه دما ۲ درجه بوده و برای ۲ شنبه ۷ فروردین در این شهرستان احتمال رگبار باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی با بیان اینکه کمینه دما در بجنورد طی روز گذشته منفی ۰.۱ و بیشینه دما ۱۰ درجه بوده، گفت: بیشینه دما در جاجرم ۱۲ و کمینه ۴، بیشینه دما در شیروان ۱۱ و کمینه نیم درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today