ایرنا/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش‌های جوی بهاره در شمال و شرق این خطه در روزهای اخیر خسارتی در پی نداشته است.

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و آماده‌باش ۶۵۰ گروه امدادی نوروزی استان از دهه سوم اسفند هیچ گونه بحران یا حادثه خاصی در استان برای مسافران نوروزی گزارش نشده است.
وی با اشاره به بارندگی روزهای اخیر در بیشتر مناطق استان از جمله شمال و شرق گفت: به‌دلیل افت حدود ۱۰ درجه ای دما در استان، تهمیدات لازم برای اسکان مسافران بعمل آمد تا در مجموعه‌هایی مانند باغ فدک مسافران در جایگاه های سقف دار اسکان داده شوند.
وی بر رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس در ایام نوروز با توجه به ازدحام سفرها و افزایش ترددهای درون و بیرون‌شهری تاکید کرد وگفت:در این ایام برای پیشگیری از تصادفات، رعایت سرعت مجاز و منع سبقت غیرمجاز در ورودی شهرها، ستادهای هدایت، پیش‌بینی و نیز در این ستادها فضاهایی برای هدایت، اسکان و رفع خستگی مسافران نوروزی مهیا شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان افزود: ایستگاه‌های امنیت سلامت در جاده‌ها با همکاری پلیس راهداری، عوامل اورژانس و هلال احمر در تمام محورهای جاده‌ای و مناطق دایر است تامسافران نوروزی با ایمنی کامل به سفر خود ادامه دهند.

پیش از این اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از ورود بیش از چهار میلیون و دویست هزار نفر گردشگر نوروزی به این استان از ابتدای تعطیلات نوروز امسال تاکنون خبر داده بود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today