فارس/ رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی فارس گفت: در حوادث جاده‌ای امسال متاسفانه ۱۶ نفر از هم‌وطنان در محور‌های مواصلاتی استان جان خود را از دست دادند.

محمدجواد مرادیان، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی فارس اظهار کرد: از ابتدای آغاز طرح نوروزی 25 اسفندماه 1401 تا دوم فروردین ماه امسال، تعداد یک‌هزار و 454 ماموریت تصادفی انجام شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال که یک‌هزار و 245 مورد بوده افزایش 17 درصدی را نشان می‌دهد.
وی در ادامه تعداد مصدومان تصادفی را یک‌هزار و 715 مورد اعلام کرد و افزود: این آمار نسبت به بازه زمانی مشابه پارسال که یک‌هزار و 519 مورد بوده است، 13 درصد افزایش داشته است.
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: در حوادث جاده‌ای امسال متاسفانه 16 نفر از هم‌وطنان در محور‌های مواصلاتی استان جان خود را از دست دادند که آمار فوتی‌ها 13 درصد نسبت به مشابه پارسال افزایش دارد.
مرادیان بیان کرد: همچنین نیرو‌های امدادی اورژانس 115 استان فارس تعداد 7 هزار و 706 ماموریت را به ثبت رساندند که این آمار نیز نسبت به مدت مشابه پارسال که 6 هزار و 658 مورد بوده است، 16 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
رئیس مرکز اورژانس فارس گفت: بنا بر گزارش پلیس، تخطی از سرعت مطمئنه، توجه نکردن به جلو و انحراف به چپ علت این سوانح رانندگی بوده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online