فارس/ فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اقدامات خوب صورت‌گرفته حوادث و تلفات جاده‌ای و همچنین سرقت‌های ایام نوروز کاهش داشته است.

سردار کیقباد مصطفایی، فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در رزمایش طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پیشگیری از سرقت ایام نوروز عنوان کرد: تمرکز پلیس در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ بر چند موضوع است که یکی از آنها پیشگیری از وقوع سرقت و کشف اموال مسروقه مال باختگان است که در طول ایام نوروز چندین مورد سرقت گزارش شد که شناسایی سارقین و مال باختگان در دستور کار قرار گرفت.
فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخورد با معتادین متجاهر و جمع‌آوری خرده‌فروشان مواد مخدر که امنیت روحی و روانی جامعه را دچار مخاطره می‌کنند از دیگر موضوعاتی است که پلیس در ایام نوروز در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: محور سوم اقدامات پلیس در تعطیلات نوروزی، پیشگیری از وقوع تصادفات و حوادث جاده‌ای است که طرح پلیس در حوزه راه از ۲۴ اسفند ماه با راه‌اندازی ۲۳۷ گشت انتظامی در سطح استان آغاز شد که بخشی به صورت خودرویی و بخشی به صورت پیاده انجام وظیفه می‌کنند.
این مسئول ادامه داد: در این طرح ۱۴۴ گشت در حوزه پلیس راهور انجام وظیفه می‌کنند که ۶۶ مورد به صورت گشت خودرویی هستند، ۶۷ تیم در حوزه پلیس راه فعال‌اند که ۵۳ تیم به صورت محسوس و ۱۴ تیم نامحسوس در حال کنترل وضعیت استان هستند که با اقدامات صورت گرفته شاهد کاهش تصادفات فوتی و سرقت‌ها هستیم.
وی عنوان کرد: رزمایش طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت‌ها متمم طرح نوروزی پلیس است که از ۲۷ اسفند سال گذشته آغاز شده و تا ۱۳ فروردین ادامه دارد.

سردار مصطفایی ادامه داد: رزمایش طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت پلیس با توجه به حساسیت پیشگیری از وقوع سرقت‌ها و دستگیری سارقین جزء اولویت‌های فراجا است که در تمامی استان‌ها از ظرفیت یگان ویژه استفاده می‌شود.
فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امید می‌رود همراهی و هم‌افزایی یگان ویژه در ماموریت شناسایی سارقین منجر به ایجاد امنیت روحی و روانی جامعه شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today