رکنا/ جانشین انتظامی شهرستان میبد از اجرای طرح پاکسازی پاتوق مواد مخدر در یکی از محله های شهر میبد و انهدام آنها خبر داد.

سرهنگ فروزانی، جانشین انتظامی شهرستان میبد اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان میبد با هماهنگی قضائی و انجام کار اطلاعاتی، پاتوق شناسایی شده تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از محله های شهر میبد را تحت مراقبت اطلاعاتی خود قرار دادند.

وی افزود: در راستای اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و طی گزارشات مردمی مبنی بر وجود یک پاتوق توزیع و مصرف موادمخدر در یکی محله های میبد، انجام کار اطلاعاتی در خصوص شناسایی خرده فروشان در دستور کار قرار گرفت.

فروزانی ادامه داد: پس از هماهنگی قضائی، پلیس موادمخدر شهرستان به مخفیگاه شناسایی شده ورود کرده و یک خرده فروش و 5 معتاد متجاهر که همگی سابقه دار بودند را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی عمده فعالیت این متهمان را فروش مواد مخدر عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان میبد با تاکید بر اینکه انهدام و پلمب این پاتوق موجب رضایتمندی اهالی محل شده گفت: پلیس در مواجهه با مراکز علنی فساد هیچ کوتاهی نکرده و با اقتدار عمل می کند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today