ایسنا/ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع بیش از ۲۳۰۰ تن کالای اساسی در نقاط مختلف استان خبر داد. 

سید علی معتمدی‌پور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: جمع‌بندی گزارشات ارسالی و مشاهدات میدانی نشان از وضعیت مطلوب در میزان و نحوه مایحتاج ضروری مردم در بازار این استان دارد. 

وی افزود: امسال نیز همچون ایام نوروز سال قبل  کالاهای اساسی را در دورترین روستاهای استان توزیع کردیم تا مردم دسترسی راحتی به نیازهای ضروری خود داشته باشند. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به روند مطلوب توزیع میوه شب عید در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تاکنون میزان ۱۲۴ تن پرتقال والنسیا و میزان ۹۱ تن سیب در بین غرفه‌های مختلف سراسر استان توزیع شده است.

معتمدی‌پور تصریح کرد: کیفیت هر دو میوه ارائه شده در این طرح بسیار خوب بوده و تاکنون نه در بحث کمبود و نه در بحث نارضایتی مردم از کیفیت و عملکرد غرفه‌ها مشکل خاصی وجود نداشت. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مدیریت توزیع میوه شب عید را نیز به نحوی انجام دادیم که نه قبل از سال، نه روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ و نه در ایام نوروز ۱۴۰۲ کمبودی در میوه شب عید نباشد به همین دلیل ۲۵ درصد از میزان میوه شب عید را در روزهای نخست سال جاری توزیع خواهیم کرد.

معتمدی‌پور تاکید کرد: روند توزیع همچنان ادامه دارد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از توزیع بیش از ۱۰۰۰ تن مرغ و  ۱۹۰ تن گوشت قرمز در این ایام خبر داد و گفت: در بحث گوشت هم به اندازه نیاز به بازار تزریق کردیم و کمبودی وجود ندارد.

معتمدی‌پور تصریح کرد: مجوز ۷۰۰ تن مرغ را اخذ کردیم که از استان فارس ارسال و ذخیره می‌شوند و در صورت نیاز وارد بازار خواهیم کرد. 

وی همچنین از توزیع ۶۰۰ تن برنج و ۳۰۰ تن شکر در این ایام خبر داد. 

معتمدی‌پور یادآور شد: جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در ایام‌ تعطیل نیز تعطیل نبوده و از ۲۹ اسفند تاکنون به صورت مستمر و با تشکیل کشیک‌های مختلف در حوزه‌های دامپزشکی، منابع طبیعی، گشت ۱۳۱، تنظیم بازار و دیگر بخش‌ها به جامعه هدف خود خدمت ارائه می‌کند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today