آخرین خبر/ خیلی از ما گاهی شب و نصف شب صدایی می‌شنویم، فکر می‌کنیم کسی در خیابان ما را تعقیب می‌کند یا از پنجره روبه‌رو کسی در حال تماشای ما و نقشه کشیدن است. سینما هنری است که می‌تواند ترس‌ها، وسواس، نگرانی و اضطراب بشر را در قالب داستان‌هایی گیرا و جذاب نمایش دهد تا آدم‌ها بتوانند مواجهه بهتری با احساسات منفی‌شان داشته باشند. فیلم «ناظر» درباره این حس برخی از ما است که البته بسیاری اوقات هم واقعی است. فیلمی در ژانر وحشت و با درون‌مایه‌ای روان‌شناسی و پرالتهاب که می‌تواند هیجان جالبی در مخاطب ایجاد کند. با معرفی این فیلم همراه ما باشید. (تماشای فیلم با زیرنویس فارسی)

داستانش از چه قراره؟

فیلم درباره زوج جوانی است که به تازگی از آمریکا به بخارست رومانی آمده‌اند. حضور یک قاتل زنجیره‌ای باعث ایجاد نگرانی در شهر شده. ترس شهر سایه‌ای از اضطراب را بر روان زوج جوان تحمیل می‌کند. به‌خصوص این‌که محیط تازه برای خانم جوان نگران کننده است و هنوز به این شرایط عادت نکرده. اما ریشه‌های ترس وقتی در ذهن این زن جوان عمیق‌تر می‌شود که احساس می‌کند هر جا می‌رود یک نفر در تعقیب اوست و شب‌ها هم از پنجره مقابل او را نگاه می‌کند. شوهر و اطرافیان زن این نگرانی را اشتباه قلمداد می‌کنند اما این ترس توهم ساده نیست و... (تماشای فیلم با زیرنویس فارسی)

چرا ببینیم؟

فیلم داستان هیجان انگیزی دارد، اما در ریتمی خاص و درون‌مایه‌ای روان‌شناسانه. پس توقع چهره‌های حال بهم زن، ارواحی که ناگهان ظاهر می‌شوند و سلاخی و خون‌ریزی را از فیلم نداشته باشید. فیلم تجربه‌ای جالب است که می‌تواند در ذهن مخاطب درونی شود. کارگردانی درست و ضربه‌های جالب فیلمنامه، همراه بازی خوب شخصیت اصلی، تجربه شما را ارتقاء می‌دهند. اما به شرط این‌که با تصور درستی سراغ این فیلم بیائید.

>>> تماشای فیلم با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


.

.

.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today