باشگاه خبرنگاران/ ۲۲ نانوایی در شهرستان سوادکوه جهت برخورد قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران اعلام کرد: در ادامه اجرای طرح تشدید نظارت بر عملکرد واحد‌های خبازی در نوروز ۱۴۰۲، تیم‌های بازرسی استانی متشکل از اداره کل غله، صمت، شبکه بهداشت و اتحادیه خبازان، از نانوایی‌های شهرستان سوادکوه نیز بازدید به عمل آمد.
تیم‌های نظارت بر عملکرد واحد‌های خبازی در پنجمین روز عید نوروز به منظور بررسی تراکنش‌های خبازان، نحوه مصرف سهمیه آرد فوق العاده نوروزی و چگونگی خدمات رسانی نانوایی‌ها به شهروندان روزه دار و مسافرین استان از ۴۴ واحد خبازی در شهرستان سوادکوه بازدید کردند.
بنابراین گزارش، طی بازرسی‌های به عمل آمده در این شهرستان ۱ واحد خبازی به دلیل تخلف تعطیلی خودسرانه، ۱ واحد به دلیل کسری وزن چانه، ۲ مورد به دلیل عدم رعایت بهداشت و ۱۸ واحد به دلیل عدم حضور متصدی جهت برخورد قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.
روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با تاکید بر تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی‌های استان تا پایان ایام نوروز و آغاز پایش هوشمند عملکرد نانوایی‌ها اعلام کرد: پس از پایش عملکرد هر واحد خبازی از طریق سامانه در وزارت امور اقتصادی و دارایی، درصورت هرگونه مغایرت درعملکرد و عدم رعایت ضوابط ابلاغی، سامانه هوشمند وزارت امور اقتصادی و دارایی به صورت خودکار سهمیه آن واحد تعدیل و نانوایانی که ضمن انجام تراکنش‌های متعارف از دستگاه کارتخوان هوشمند نیز استفاده صحیح داشتند، با برخورداری از ۳۰ درصد کارمزد روزانه پخت نان، و افزایش ۱۰ درصدی سهمیه آرد آن‌ها در پایان هر دوره، تشویق خواهند شد.
در صورت بروز هرگونه مشکل و یا به منظور آموزش در نحوه عملکرد دستگاه کارتخوان هوشمند بانک سپه، شماره پشتیبان ۰۲۱۲۳۷۶۲۳۷۶ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به کلیه نانوایان می‌باشد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today