مهر/ کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: بارش‌های رگباری از امروز در اکثر مناطق استان و به ویژه غرب و جنوب استان اصفهان آغاز می‌شود.

محمدرضا رفیعی، کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان از امروز است.
وی افزود: این سامانه بارشی از امروز تا روز سه شنبه بر روی استان اصفهان فعال خواهد بود.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه بارش‌های رگباری باران و برف و وزش باید شدید و نسبتاً شدید در مناطق سردسیر و ارتفاعات پیش بینی شده است، تصریح کرد: شدت فعالیت این سامانه امروز در مناطق غرب و جنوب استان پیش بینی می‌شود.
وی با بیان اینکه فردا نیز شدت بارش‌های این سامانه در مناطق شمال و شرق استان خواهد بود، ابراز داشت: این سامانه رفته رفته روز سه شنبه از استان خارج خواهد شد.
رفیعی در خصوص فعالیت سامانه بارشی در استان‌های همجوار اصفهان نیز تصریح کرد: در محورهای مواصلاتی استان‌های چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و شمال فارس بارش‌های رگباری و احتمال اختلال در تردد پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: توصیه می‌شود مسافران نسبت به رعایت نکات ایمنی حین رانندگی و همراه داشتن بنزین توجه لازم را داشته باشند.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان نیز گفت: میانگین دمای هوای استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده ۲ تا ۳ درجه کاهش دارد.
وی در خصوص وضعیت دمایی شهر اصفهان نیز گفت: طی ۲۴ ساعت آینده اصفهان در گرم‌ترین ساعات به ۱۹ و در سردترین ساعات به ۵ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.
رفیعی گفت: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده خور و بیابانک با دمای ۲۶ درجه سانتیگراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای یک درجه زیر صفر خنک‌ترین نقطه استان پیش بینی شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today