مهر/ استاندار گیلان از ورود بیش از ۸ میلیون مسافر و گردشگر نوروزی به این استان خبر داد و گفت: مشکلی در تأمین اقلام مصرفی و کالاهای اساسی در گیلان وجود ندارد.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان اظهار کرد: گیلان برای پذیرایی آبرومندانه از مسافران و گردشگران بیش از گذشته آماده است.

وی از ورود بیش از ۸ میلیون مسافر و گردشگر نوروزی به گیلان خبر داد و افزود: امسال شاهد رشد چشم گیر ورود گردشگر به استان به نسبت سال‌های پیش بودیم و بر اساس داده‌های آماری، سه برابر جمعیت استان، مسافر به گیلان آمده است.

استاندار گیلان با اشاره به تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن، با تاکید بر حفظ حرمت این ایام، بیان کرد: باید مدیریت لازم توأم با صبر در استان انجام شود و در عین حال شئونات اسلامی، مباحث فرهنگی و نیز حرمت ماه مبارک رمضان در همه اماکن عمومی حفظ شود.

عباسی با بیان اینکه مشکلی در تأمین اقلام مصرفی و کالاهای اساسی در گیلان وجود ندارد، گفت: با توزیع روزانه ۵۰۰ تن مرغ در گیلان، هیچ مشکلی در این بخش وجود ندارد.

وی با تاکید بر نظارت ویژه بر قیمت‌ها در بازار و جدیت در این امر، افزود: هیچ فردی حق افزایش خودسرانه قیمت‌ها را ندارد با افراد متخلف برخورد جدی می‌شود.

استاندار گیلان با اشاره به بروز حوادث ترافیکی در ایام نوروز و تاکید بر رعایت نکات ایمنی و راهنمایی و رانندگی، بیان کرد: طبق آخرین آمار ۹ نفر در استان بر اثر تصادفات جاده‌ای جانشان را از دست دادند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today