ایمنا/ مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: قرار نیست اپلیکیش "اصفهان‌من" تنها در ایام نوروز مورد استفاده باشد، بلکه در نظر داریم خدمات شهر اصفهان در آن ارائه شود و سال‌های آینده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

سیدعلی معرک‌نژاد، مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان اظهار کرد: مقرر شد محور اطلاع‌رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان، اپلیکیشن «اصفهان‌من» باشد که تاکنون بیش از ۱۰ هزار کاربر این اپ را نصب کرده‌اند.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم مسئولان ستاد نیز، اصفهان‌من را به‌عنوان یک اپ شهروندی نصب کنند، خاطرنشان کرد: قرار نیست این اپ تنها در ایام نوروز مورد استفاده باشد، بلکه در نظر داریم خدمات «شهر اصفهان» در آن ارائه شود و سال‌های آینده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه از مسئولان ستادهای اسکان درخواست داریم در راهنمایی‌های خود مسافران را به اپ اصفهان‌من ارجاع دهند، اضافه کرد: قابلیت‌های خوبی در این اپ وجود دارد، لذا در مراجعه مسافران به ستادهای هدایت، باید به این اپ ارجاع داده شوند که تلاش کردیم نواقص آن را برطرف کنیم.

معرک‌نژاد تصریح کرد: سامانه ۱۳۷ برای دریافت اطلاعات به‌روز و بر خط مراکز اسکان در دسترس است و معتقدم بهتر است مسافران را به این سامانه ارجاع دهیم.

وی گفت: مکان‌هایی برای راه‌اندازی پهنه‌ای و مقطعی برای ارسال پیامک نیاز داریم که شماره تلفن مسافران باغ فدک، دریافت و قوانین، ضوابط، ملاحظات و شئونات اسلامی برای آنها ارسال می‌شود که اگر آموزش و پرورش نیز شماره مسافران را در اختیار قرار دهد، می‌توانیم این پیامک‌ها را برای سایر مسافران نیز ارسال کنیم.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به پیامک ورود به شهر افزود: از هفته‌های گذشته پیگیر این موضوع بودیم که شب گذشته اطلاع دادند ارسال این پیامک میسر شده است و طبق آن از امروز (دوشنبه) از هفت محور ورودی، ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه پیامک خوش‌آمدگویی ورود به نصف‌جهان برای مسافران ارسال می‌شود.

وی گفت: چهار باکس خبری در رادیو داریم که اگر مسئول کمیته‌ای لازم دانست که خبری را منتشر کند، می‌تواند از آن استفاده کند؛ همچنین «مهمان‌ما» و «اصفهان‌گرد» نیز در صدا و سیمای مرکز اصفهان آماده‌سازی شده است که فعالیت‌های ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان را پوشش می‌دهد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today